Kutladık:)))

Harika bir gün geçirdim dün.

 

Bir sürü arkadaşım, sağolsunlar hatırlamışlar ve aradılar. İyi dileklerini ilettiler. Çok teşekkür ederim.

 

Detaylara gelince: Öncelikle, gerçekten, bu yıl yapılan tüm sürprizlere kandım. Gündüz ofiste 3 pastayla yapılan kutlamayla başladık. Sevgili patronum, 1 pastanın bana az geleceğinden emin bir şekilde 3 ayrı alternatif oluşturmuş. Arkadaşlarım Nil, Luis ve Mehmet de bu gizli görevi alınlarının akıyla tamamladılar sağolsunlar.

 

Akşam ise, sevgili eşim, bu yıl hiç bir organizasyon istememe talebimi, Çengelköy Villa Bosphorus'a yaptırdığı rezervasyon ile sona erdirdi. İçeriye girip, iskelenin üzerine hazırlanmış iki kişilik masamıza oturduktan sonra, uzunca bir süre arkadaşlarımızın da geleceği ve daha büyük bir masaya geçeceğimiz hissiyle durdum. Neredeyse yemekler gelene kadar da bu beklentim sürdü. Havanın güzelliği, güneşin batarken ki ışık oyunları, martıların kahkahaları, dalgaların sesi, karanlık bastırdıktan sonra köprünün ışıklandırmaları hep doğum günüm için hazırlanmıştı (yoksa bana mı öyle geldi:))).

 

İçtiğim bir kadeh rakının beni sarhoş etmesinin keyfi içinde yemeğimizi bitirdik ve eve gitmek üzere yola çıktık. Eşim ayılmam için kahve içmemizi önerdi. Saat 22.00'ye yaklaşırken arkadaşlarımızı geç olduğu için aramamaya karar vererek, her zaman gittiğimiz Cafe'ye doğru hareket ettik. Kızımızı da mı alsak filan diye konuştuk ama, şimdi onu çıkartmamanın daha doğru olacağına karar verdik.

 

Meğer bunlar da birer mizansenmiş. Arkadaşlarım Ayşen, kızı Duru, Ayşegül (ve eşleri) hazırlanmış bekliyorlardı. Hatta biraz sonra kızım bile geldi.

 

Mumlar üflendi, pastalar yendi, kahveler çaylar içildi ve tabii güzel hediyelerim açıldı. Kutlamalar saat 23.30'a kadar sürdü ve evlerimize gitmek üzere cafeden ayrıldık.

 

Yooooo, zannetmeyin ki bitti. Eve geldiğimizde kardeşimin arabası kapının önündeydi. Ben önce aynı apartmanda oturduğumuz anneme uğramak için 5. kata çıktım; annem "çabuk eve git" dedi. Şaşkın bir şekilde evimizin katına geldiğimde, üzerindeki mumlar yanmaktan küçücük kalmış, maytap sönmüş bir halde harika bir pastayı elinde tutan Gökhan, Hüseyin (kardeşim) ve şaşkınlığımı kameraya kaydeden Alper şarkılarla beni karşıladılar. Tabii dooooru içeriye. Pasta kesildi, sohbetler edildi. Tarihler 14 Haziran'ı gösterirken yatağımıza doğru yol aldık.

 

İşte böyle harika bir doğumgünü geçirdim.

 

Kuzucuğum, elcağızınla yaptığın doğum günü kartımı ömrümün sonuna kadar saklayacağım.Can kocam, her şey için teşekkürler. Ailem, Kardeşlerim ve arkadaşlarım sizlere de çoook çok teşekkürler. Sizleri çok seviyorum. Her biriniz iyi ki varsınız.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !